امروزه زمان گوهری است نایاب تر از گذشته و همه در تلاشیم تا از زمان خود به نحوی کارامد مدیریت و بهره نماییم. خرید نیازمندی ها خود امری است مستلزم صرف زمان و ترافیک خیابان های شهر روز به روز زمان کمتری برای ما باقی می گذارد. این امر انگیزه ما برای آغازی بود تا بتوانیم در زمان افراد صرفه جویی نموده و با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مشتریان عزیز، نیاز به خرید گل و هدیه به صورت حضوری برایشان مرتفع گردد تا با آسودگی و در هر مکان و زمان با انتخاب بیشتر  انواع گل و هدیه را خرید کرده و عزیزان خود را سورپرایز نمایید . 

گل گیفت متشکل از گروهی دیزاینر یا طراح و گل آراست که کار خود را به صورت رسمی و آنلاین از سال 1396 آغاز نموده و در همین مدت زمان کوتاه توانسته است جای بس بسیار در دل هموطنان عزیز باز نماید

فروشگاه اینترنتی گل گیفت در تیرماه 1396 با راه‌اندازی وب سایت رسمی “گل فروشی آنلاین گل گیفت  برای ارائه خدمات به مشتریان در زمینه فروش انواع جعبه گل، سبد گل، دسته گل، تاج گل و گل‌های ترحیم با مدیریت جناب مجید ابراهیمی ورکیانی شروع به فعالیت کرد. با توجه به چشم‌انداز این مجموعه و تمایل به ارائه محصولات خاص و منحصر به فرد، در سریع‌ترین زمان طراحان و گل‌آراهایی حرفه‌ای و با تجربه توسط تیم مدیرتی در مجموعه فعالیت خود را آغاز نمودند. طراحی خاص محصولات، در نظر گرفتن هماهنگی و تناسب رنگ‌ها و به کارگیری تازه ترین گل ها باعث جلب توجه بسیاری از کاربران شدند. به طوری که بعد از گذشت مدتی کوتاه به واسطه خلق محصولات خاص و زیبا و بدون تبلیغات گستره و تنها با معرفی این مجموعه توسط مشتریان عزیزمان به دوستان و آشنایان خود باعث کسب رضایت بسیاری از مشتریان محترم شدیم. افتخار ما این است که در این مدت کوتاه و به دلیل استقبال بی‌نظیر مشتریان محترم اکنون یکی از معتبرترین مراجع برای سفارش آنلاین گل هستیم.

گلفروشی اینترنتی و آنلاین گل گبفت در تمام شهر های ایران نمایندگی فعال دارد لذا به همین دلیل کلیه گل های خریداری شده توسط نمایندگی شهر مورد نظر ارسال میگردد و این باعث سرعت بیشتر در تحویل گل و هدیه و همچمین شادابی گل ها میشود . 

با اطمینان خاطر ار گل فروشی آنلاین گل گیفت خرید نمایید 

سیاست این مجموعه همواره بر این چهار شرط استوار است:

۱- رضایت کامل مشتری و سورپرایز عزیزان
۲- تازگی و طراوت گل‌ها
۳- ارائه بهترین و متناسب ترین چیدمان و طراحی روز
۴- ارائه بهترین و مناسب‌ترین قیمت 

چندی از خدمات گل کیفت

– پشتیبانی و مشاوره مشتری های عزیز  قبل از خرید

–گل آرایی ماشین عروس و دسته گل عروس درب منزل و آرایشگاه

– ارسال گل و هدیه  به تمام نقاط کشور توسط نمایندگی های گل گیفت در همان شهر

– تحویل سفارشات شما در همان روز 3 ساعت بعد از ثبت سفارش و تایید آن

-گل آرایی مجالس ، سالن و  سمینارها 

- گل کاری باغچه های منازل ، باغها و حیاط و پارکها